
Пластикалық тырма, 565 мм, 18 түзу тіс, күшейтілген, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 61733 арматураланған пластик тырма, 18 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 565 мм, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Сабақ бөлек сатып алынады — тырма 61792 нөмірімен үйлесімді. Артықшылықтары Тырма температураның шектен шығуына және ультракүлгін сәулелерге төзімді қатты және өте серпімді полимерден жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Тістердің сүйір ұштарының арқасында тырма жерге оңай енеді. Салмағы 370 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Тістердің саны | 18 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 565 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 114 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 585 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 565 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 23 х 29 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Нейлон |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996169613 |
- Бағасы: 3 587 ₸

