
Алюминий сапты, 1580 мм, бекіткіші бар, тырмаларға арналған 61793, 61732, 61733, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий сабы Palisad LUXE 61792 ұзындығы 1580 мм, бекіткіші бар, 61733, 61732, 61793 тырмаларымен үйлесімді. Жұмыс кезінде омыртқаға жүктеме аз болады, өйткені тұтқаның ыңғайлы ұзындығы бүгілмеуге мүмкіндік береді, ал оның салмағы 450 г құрайды. Серіппелі бекіткіш тырма қондырмасын мықтап ұстайды. Өнім көгалдар мен төсектерді тазалау үшін пайдалы.Артықшылықтарыанодталған алюминий құбырының беріктігі жоғары, коррозияға және ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Тұтқасы және ПВХ-дан жасалған қосымша төсемі бар сапты қолда ұстауға ыңғайлы, бұл жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.ПВХ-дан жасалған ілмек мүкәммалды аспалы сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 4044996169583 |
- Бағасы: 4 263 ₸

