
Реттелетін кілт, жұқа иектер, фосфатталған, екі компонентті тұтқа, 150 мм, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фосфатталған реттелетін кілт Matrix PRO 15576 ұзындығы 150 мм, жұқа жақтары және екі компонентті тұтқасы бар, кәсіби құрал санатына жатады, бекіткіштерді орнату және бөлшектеу және фитингтердің тар түрімен жұмыс істеу үшін қолданылады. Жақтардың максималды ашылу ені 34 мм әртүрлі өлшемдегі бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ал ұзартылған ұзындықтағы жұқа губкалар жету қиын жерлерде жұмыс істегенде ыңғайлы. Артықшылықтары Сенімділік және қаттылық — дайындау материалы ретінде 40 CRV болат пайдаланылады.. Фосфаттау — қорғаныш жабыны тоттың пайда болуына жол бермейді. Шыңдалған жақтаулар — қаттылығы 50 HRC құралдың сыну қаупінсіз көп күш жұмсауға мүмкіндік береді. Екі компонентті тұтқа — кілтпен қолғапсыз да жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 214 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 74 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 34 мм |
| Болат маркасы | жоғары сапалы көміртекті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996165417 |
- Бағасы: 5 559 ₸

