
Бұрыштық қысқаш, тез қысылатын, 65/65 мм, екі компонентті резеңкеленген тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20322, 65 x 65 мм екі компонентті резеңкеленген тұтқалары бар бұрыштық жылдам қысқыш қысқышы дайындамаларды бір-біріне перпендикуляр қысуға арналған. Тетік-осьтік механизм бөлшектерді жылдам және сенімді бекіту үшін ерекше күш-жігерді қажет етпейді. Құрал 90 градус бұрышқа дәл төтеп беруге мүмкіндік береді, бұл жұмыстың жоғары сапасына байланысты. Қысқыш жиһазды және басқа құрылымдарды құрастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Рамка алюминий қорытпасынан жасалған, бұл құралдың сенімділігін қамтамасыз етеді. Корпустағы саңылаулар мен ойықтардың арқасында қысқышты жұмыс үстеліне бекітуге болады. Резеңкеленген бедерлі беті бар екі компонентті тұтқалар қолдан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Қысқыштың ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қысқыш тереңдігі | 25 мм |
| Топ | Бұрыштық қысқыштар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 203-Бұрыштық қысқыштар |
| Қысқыш | тез қысатын-бұрандалы |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті резеңкеленген тұтқалар |
| Бренд елі | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170527 |
- Бағасы: 8 321 ₸

