
Рулетка Experte, 5 м x 27 мм, екі компонентті корпус, магнит, екі жақты таңбалау, нейлон Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы "Experte" 32575 рулеткасы 5 м х 27 мм кенеппен, екі компонентті корпуста, екі жақты таңбаланған және нейлонмен қапталған, жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы. Оның көмегімен дайындамаларды, материалдарды, конструкцияларды және т.б. өлшеуге болады. Рулетка металл беттермен жұмыс істеуге оңтайлы, себебі оның магниттік ілгегі бар.Артықшылықтарырезеңкеленген жабыны бар қос компонентті корпус қолға ыңғайлы, сырғып кетпейді және соққыға төзімді.Нейлоннан жасалған жабын таспаның тозуға төзімділігін арттырады, осылайша ол әлдеқайда ұзағырақ қызмет етеді.Жылжымалы ілмектің арқасында өлшеулердің жоғары дәлдігі қамтамасыз етіледі, өйткені "0" белгісі әрқашан өлшенетін бөліктің шетімен сәйкес келеді.Рулетка оңай жұмыс істеуі үшін қос ілмекпен және екі жақты таразымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 342 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 53 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 157 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитті ілмек, нейлон таспалы жабын, екі бөліктен тұратын корпус, екі жақты ілмек |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 27 мм |
| Штрих-код | 4044996167626 |
- Бағасы: 5 490 ₸

