
Жоғары қысымды жуу машинасы АМ-1400, 1400 Вт, 105 бар, 330 л/сағ, портативті Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех АМ-1400 жоғары қысымды жуу машинасы велосипедті, автокөлікті, бау-бақша жолдарын, қоршауларды, құрылыс техникасын және т.б. жанасусыз тазалау сияқты тапсырмаларды орындай алады. Ол су құбырынан суды алып қана қоймай, оны резервуарлардан сорып алады. 1,4 кВТ қуат және сағатына 330 литр су шығыны беттерді ескі май дақтары мен қатты кірден тазарту үшін жеткілікті. Артықшылықтары: Қызып кетуден қорғау – кіріктірілген термостат кір жуғыш машина рұқсат етілген шектен жоғары қызып кетсе, қуатты өшіреді. Бұл электр қозғалтқышының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жұмысқа оңай дайындалу – шланг құралды пайдаланбай бір рет басу арқылы пистолетке қосылады және жылдам босату адаптері арқылы кір жуғыш машинаға оңай қосылады, бұл пайдаланушының уақытын үнемдейді. Көбік генераторымен жұмыс – кір жуғыш машина қосымша жабдықты жалғаған кезде көбік шығаруы мүмкін, бұл көлік құралын және басқа көліктерді мұқият тазалауға мүмкіндік береді. Суды тазарту – филь кірдің, ірі және ұсақ бөлшектердің түсуіне жол бермейді және сорғыны зақымданудан, ал кір жуғыш машинаны және басқа заттардың беттерін сызаттардан қорғайды. Алюминий сорғы тотығуды және коррозияны болдырмайды, бұл сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Кабель ілгегі – кабельді шатастырмау және зақымдамау үшін раковинаның сақтау мерзіміне іліп қою ыңғайлы. Ойластырылған конструкция – бүйірлік ұстағыштар жуғышты керек-жарақтарымен бірге сақтауға мүмкіндік береді, осылайша олар жоғалмайды және бұзылмай сақталады. Шағын габариттері мен салмағы – кір жуғыш машинаның салмағы 5 кг-нан сәл асады және ыңғайлы тұтқасының арқасында оны тасымалдау оңай. Сақтау шектеулі кеңістікте мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 413 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01549-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58221.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01549-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 105 бар |
| Материал | Алюминий |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1400 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 330 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 70 бар |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
- Бағасы: 26 012 ₸

