
Жоғары қысымды жуу машинасы АМ-1700, 1700 Вт, 130 бар, 350 л/сағ, доңғалақты Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех АМ-1700 жуғышы тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған және табиғи ластанулармен, сондай-ақ ескі дақтармен немесе майлы дақтармен күреседі. Ол сондай-ақ автокөлікті жоғары қысыммен жанасусыз жуу, бау-бақша жолдарын, шағын заттарды, үйдің қасбетін, қоршауларды және әртүрлі жабдықтарды тазалау үшін қолданылады. Қуаты 1,7 Вт және сағатына 350 литр су шығыны бір уақытта бірнеше нысанды жууға мүмкіндік береді. Қозғалтқыш қызып кетуден сенімді қорғалған, сондықтан жұмыс қауіпсіз болады. Артықшылықтары: Шлангты қосымша құралсыз оңай қосу – пистолетпен қосу бір рет басу арқылы, ал раковинаның өзімен – жылдам ажыратылатын адаптердің көмегімен жүзеге асырылады. Су құбырының жоқтығы проблема емес – кір жуғыш машина суды тек су құбырынан ғана емес, сонымен қатар канистрден, шелектен немесе басқа резервуардан өздігінен сору режимінде де жұмыс істей алады. Су сүзгісі – барлық кіріс ағыны кір бөлшектерінен және ұсақ құмнан тазартылады, сондықтан өңделетін беттер мен сорғы дөңгелегі сызылып, сынбайды. Сапалы сорғы дөңгелегі – алюминийді пайдалану тотығу мен коррозияны болдырмайды, сондықтан сорғы бөлігі көптеген жылдар бойы қызмет етеді. Көбіктендіргішпен жұмыс істеу – жеке блокты пистолетке қосу автокөлікті және басқа заттарды тазалау процесін жақсартады және дақтарды кетіру уақытын қысқартады. Эргономикалық дизайн – жарқын пластик корпус жуу машинасын механикалық әсерлерден қорғайды, ілмек желілік сымды ыңғайлы ілуге мүмкіндік береді, ал арнайы ұстағыш пистолетті сақтау мерзіміне бекітеді. Шағын өлшемдер – ықшам раковина тіпті шағын пәтерге де оңай сыяды және оны қыста елде қалдырудың қажеті жоқ. Үлкен дөңгелектер мен тұтқа – құрылғыны учаскенің айналасында жылжыту және көлікке тиеу жеңілдетілген және көп күш жұмсамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01549-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58222.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01549-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 130 бар |
| Материал | Алюминий |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 350 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 90 бар |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
- Бағасы: 45 850 ₸

