
Компрессор DR4000/200, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 690 л/м, қуаты 4 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR4000/200 май компрессоры пневматикалық бұрғылармен, соққылы немесе бұрыштық гайкалармен, қашаулармен, тегістеуіштермен, плазмалық кескіштермен, бояу құралдарымен және жоғары өнімділікті және сығылған ауаны ұзақ уақыт пайдалануды қажет ететін басқа пневматикалық құралдармен пайдалануға жарамды. Қуаты 5.5 а.к. асинхронды үш фазалы қозғалтқыш 690 л/мин өнімділікті қамтамасыз етеді. Бұл қарапайым тапсырмалар үшін де, пневматикалық магистральдарды ұйымдастыру, жиһаз жасау, автокөліктерді жөндеу сияқты қарқынды пайдалану үшін де жеткілікті. Компрессор 200 литрлік қабылдағышпен жабдықталған және қосымша фитингтің арқасында екінші сығылған ауа дискісін немесе пневматикалық желіні қосуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Белдік жетегі компрессор бөлігіне бөгде заттардың түсуіне жол бермейтін және оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін металл тормен жабылған. Кіріктірілген 2 манометр сығылған ауаның қысымын тек қабылдағышта ғана емес, сонымен қатар пневматикалық құралға беру кезінде де басқаруға мүмкіндік береді. Ток қорғанысы кернеудің жоғарылауы кезінде іске қосылады және қозғалтқышты өшіреді. Бұл негізгі бөлшектердің сынуын және жабдықтың істен шығуын болдырмайды. Қызып кетуден қорғау температураның рұқсат етілген нормадан жоғары көтерілуіне жол бермейді және компрессордың жұмысын уақытында тоқтатады, төтенше жағдайлардың алдын алады. Сығымдау алдында ауа ағыны тазарту сүзгісі арқылы, ал одан кейін ылғал бөлгіш арқылы өтеді, бұл поршеньдік жүйенің және пневматикалық құралдардың қауіпсіздігін, бұзылудан және конденсациядан қорғауды қамтамасыз етеді. Қысым қосқышы 10 атмосфераға жеткенде қозғалтқышты өшіру және 6,5 атмосфераға дейін төмендегенде іске қосу арқылы өнімділікті қолдайды. Бұл жұмысты автоматтандыруға және оператордың уақытын үнемдеуге, сондай-ақ төтенше жағдайлардың алдын алуға мүмкіндік береді. Төтенше жағдайда қауіпсіздік клапаны қарастырылған – ол қабылдағыштың істен шығуын және жарылуын болдырмай, артық ауаны автоматты түрде шығарады. Пайдаланушы майдың ағып кетуіне тап болмайды картер механикалық өңдеудің арқасында қақпақпен тығыз жабылады. Ресивер қалыңдығы 2 мм-ден асатын металдан жасалған, оның бөліктері берік тігіспен біріктірілген және коррозияға ұшырамайды, сондықтан ол тіпті ұзақ мерзімді пайдалануға төтеп бере алады. Компрессорда жапондық AISI 420 болаттан жасалған клапан қолданылады, ол іс жүзінде тозбайды, ылғалды ортада жұмыс істегенде сенімдірек және берік. Компрессорды 4 тасымалдау дөңгелегі және берік U-тәрізді тұтқасы арқасында тасымалдауға ыңғайлы. Картер зауытта маймен толтырылады, сондықтан пайдаланушы оны бірінші рет қолданар алдында оның деңгейін тексеруі керек. Конденсатты төгу клапаны ыңғайлы түрде бұрап шығарылады, бұл ресиверден ылғалды кетіруді жеңілдетеді және коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Жеткізу көлеміне 400 В желіге қосылуға арналған розетка мен кабель кіреді, бұл компьютерді сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 970 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58093.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 480 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 100 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 4 кВт |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 200 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 690 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | фанерадан жасалған жәшік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

