
Компрессор DR5500/200, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 850 л/м, қуаты 5,5 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 5,5 кВТ екі цилиндрлі Denzel DR5500/200 компрессоры 850 л/мин жоғары кіріс өнімділігімен ерекшеленеді. Ресивердің көлемі 200 л пневматикалық балғалар, пневматикалық бұрғылар, пневматикалық жылытқыштар және т.б. сияқты жоғары ағынды пневматикалық құралдардың бірқалыпты жұмыс істеуі үшін ауаның үлкен көлемін қамтамасыз етеді. DR5500/200 жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады, сондықтан шеберханаларда, құрылыс алаңдарында және автосервистерде пайдалануға жарамды. Қозғалтқышты қорғау қарастырылған: шамадан тыс жүктеме немесе қызып кету жағдайында жүйенің авариялық өшуі іске қосылады. Артықшылықтары: Ұзақ қызмет ету мерзімі және сенімділігі - иінді білік пен цилиндр шойыннан жасалған. Қозғалтқыш мыс орамасымен жабдықталған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Ауа сүзгісінің корпусы мен фитингтері металдан жасалған, бұл олардың зақымдануға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ресивердің қабырғаларының қалыңдығы 3,7 мм-ден астам және берік дәнекерлеу тігістері оның қызмет ету мерзімін арттырады. Иінді біліктің айналымдарын азайтуға мүмкіндік беретін белдік жетегінің арқасында поршеньдік топтың жоғары ресурсы. Шкив қалақтары цилиндр блогының қызып кетуіне жол бермей, оны қосымша салқындатуды жүзеге асырады. Сүзгі кептіргіш сығылған ауадан конденсацияны кетіреді, бұл компрессорға қосылған ауа құралына судың түсуін болдырмайды. Белдік жетегі оператордың қауіпсіздігі үшін темір тормен жабылған. Қауіпсіздік клапаны артық қысымды дер кезінде босату арқылы төтенше жағдайлардың алдын алады. Арнайы индикатор уақтылы толтыру үшін май деңгейін бақылауға мүмкіндік береді. U-тәрізді тұтқасы мен екі жұп доңғалақтың арқасында компрессорды платформа бойымен жылжыту оңай. Пневматикалық құралды жылдам қосуға арналған қосқыштар қарастырылған - Rapid (Euro) және пневматикалық шлангты қосуға арналған майшабақ фитингтері. Пневматикалық жүйе мен шығыс құбырының қысымын бақылауға ыңғайлы болу үшін беріліс қорабында екі манометр бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 102 кг |
| Ресивер көлемі | 200 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 970 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58084.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 480 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 850 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | фанерадан жасалған жәшік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

