
Компрессор DR5500/300, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 850 л/м, қуаты 5,5 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
850 л/мин жоғары кіріс өнімділігі бар кәсіби Denzel DR5500/300 компрессоры пневматикалық құралдардың жұмысын қамтамасыз ету үшін өте қолайлы: пневматикалық бұрғылар, пневматикалық гайкалар, пневматикалық балғалар және басқа жабдықтар. Сығылған ауа көлемі 300 л ресиверге түседі, бұл ауаның үлкен қорын қамтамасыз етеді және қозғалтқышты қосу жиілігін азайтуға мүмкіндік береді. Екі сатылы қорғаныс жүйесі қызып кету және шамадан тыс ток кезінде қозғалтқыштың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді, бұл компрессордың сенімділігі мен қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Артықшылықтары: Мыс орамасының арқасында қозғалтқыштың жоғары қызмет ету мерзімі. Сапалы бөлшектер ұзақ қызмет ету мерзімін және сенімділікті қамтамасыз етеді: цилиндр мен иінді білік шойыннан жасалған. Резеңке тығыздағышы бар ауа сүзгісінің металл корпусы тазартылмаған ауаның сорылуына жол бермейді. Картердің іргелес беттерін қосымша механикалық өңдеу олардың тығыз түйісуін қамтамасыз етеді, бұл майдың ағып кету қаупін азайтады. Белдік жетегі иінді біліктің айналу жылдамдығын төмендетуге мүмкіндік береді, бұл поршеньдік топтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Белдік жетегі жарақат алу қаупін болдырмайтын арнайы тормен жабылған. Ресивердің қабырғаларының қалыңдығы 3,5 мм-ден астам және берік дәнекерлеу тігістері оны сынудан қорғайды. Ылғал бөлгіш сүзгі ылғал мен майдың сығылған ауаға түсуін болдырмайды. Су төгетін клапан арнайы аялдамалардың арқасында қосымша құралсыз бұрап шығарылады және конденсаттың тез ағып кетуін қамтамасыз етеді. Әмбебап қосылым - үш қосқыш қарастырылған: 2 еуро және "майшабақ" фитингі. Картердегі индикатордың арқасында май деңгейін бақылау оңай. Ыңғайлылық пен қауіпсіздік үшін компрессор қысымды реттейтін екі манометрмен жабдықталған: қабылдағышта және пневматикалық желіде. Қозғалуға ыңғайлы - компрессор үлкенді-кішілі маневрлік дөңгелектермен, сондай-ақ үлкен U-тәрізді тұтқамен жабдықталған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 155 кг |
| Ресивер көлемі | 300 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1080 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58069.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 530 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 850 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | фанерадан жасалған жәшік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

