
DRV2200/100V компрессоры, майлы белдік, тік қабылдағышы бар, 10 бар, өнімділігі 440 л/м,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL брендінің тік қабылдағышы бар майлы поршеньді компрессор пневматикалық жабдықты және бояу пистолеттері, пневматикалық кілттер, бұрағыштар және тегістеуіштер сияқты құралдарды сығылған атмосфералық ауамен қамтамасыз етуге арналған. Компрессорды пайдалану электр энергиясын айтарлықтай үнемдеуге, сондай-ақ жұмыс тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Компрессор 440 л/мин дейін өнімділікті қамтамасыз етеді. Сығылған ауаның максималды қысымы – 10 атм. Модель көлемі 100 л ресивермен жабдықталған. Ерекшеліктері Қоректендіру кернеуі 230 В Қозғалтқыш асинхронды бір фазалы Екі манометр Қысымды ауыстырып-қосқыштың сығылған ауасының қысымын реттеуге байланысты іске қосу/тоқтатуды жүзеге асыратын Қорғаныс клапаны Ресивердегі қысым 6-ға дейін төмендеген кезде автоматты іске қосу функциясы.5 атм Компрессордың белдік жетегі тормен жабылған Тігінен орналасқан қабылдағыштың артықшылықтары Ұзақ қызмет ететін белдік жетегі Тиімді майлау жүйесі Сүзгі-ылғал бөлгіш шығысында Қызып кетуден қорғау Шамадан тыс жүктемеден қорғау Жоғары қысымды сақтандырғыш клапан Rapid пневматикалық құралын жылдам қосуға арналған қосқыш (Еуро) + "майшабақ" фитингі Тігінен орналасқан қабылдағыштың арқасында компрессор қабылдағыштың көлденең орналасуы бар аналогтарға қарағанда әлдеқайда аз орын алады. Толық ауа компрессоры – 1 дана. Бекіткіші бар дірілдеткіш тіректер жинағы – 1 дана. Тыныс алғыш – 1 дана. Ауа сүзгісі – 2 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана. Кепілдік талоны – 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58099.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | вертикальный ресивер |
| Өнімділік | 440 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | фанерадан жасалған жәшік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

