
Сибртех гипсокартонының астындағы металл профильге арналған кескіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 87955 кескіш — гипсокартон астына металл профильді орнатуға арналған қарапайым, бірақ қажетті құрал. Ол шағын кеңістіктерде қалқалар мен аспалы төбелерді салу кезінде пайдалы болады. Құралды пайдалану оңай, бұл оны пәтерде немесе елде өз бетінше жөндеу жұмыстарын жүргізетін жаңадан бастаған шеберлер үшін таптырмас етеді. Артықшылықтары Кескіштің сенімділігі мен беріктігінің кілті ол жасалған аспаптық болат болып табылады. Кескіштің хромдалған корпусы коррозияға сенімді түрде ұшырамайды. Екі компонентті эргономикалық тұтқалардың арқасында кескіш қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 321 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 124 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 814 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996171395 |
- Бағасы: 5 185 ₸

