
Телескопиялық биіктік кескіш, 1850 - 3100 мм, алюминий штанга, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий штангасы бар Palisad LUXE 60540 телескопиялық биіктік кескіш, 1850-3100 мм, биік ағаштардағы диаметрі 15 мм-ге дейінгі жас өскіндерді кесу, биік жемістерді кесу үшін қолданылады. Штанга ұзындығы 3,1 м-ге дейін созылады, сондықтан баспалдақтарды өткізіп жіберуге болады. Пышақтар штанганың ішінде жұмыс істейтін қуат жетегі арқылы жабылады. Айналмалы бас дұрыс күйде бекітіледі, бұл кесуді жеңілдетеді. Құрал бақшада жұмыс істеу үшін пайдалы болады.Артықшылықтарытежегіш пышақ индукциялық сөндіруден өткен жоғары сапалы жапондық СК-5 аспаптық болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Штанга материалы — алюминий қорытпасы, сондықтан биіктік кескіштің салмағы 1,3 кг, бұл ұзақ мерзімді жұмысқа ыңғайлы.Дәлме-дәл қайраудың арқасында жұмыс жиегі өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және таза кесінді жасайды.Кесу пышағы тефлонмен қапталған, ал тірек жүзі мырышталған, сондықтан олар коррозияға төзімді.Пышақтардағы тістелген төсемдер бұтақтарды мықтап ұстайды, бұл жұмысты жеңілдетеді.Биіктік кескіштің жоғарғы бөлігінде ілмек бар, оның көмегімен бұтақтарды ұстап, төмен қарай еңкейтуге болады.Штангада резеңке төсем бар, оны ыңғайлырақ жұмыс істеу үшін оның үстінен жылжытуға болады.Тұтқалар анодталған алюминийден жасалған, сондықтан олар коррозияға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Тұтқаның алақаннан сырғып кетуіне жол бермейтін термопластикалық резеңкеден жасалған төсемі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Ұзындығы | 1850 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1915 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Максималды ұзындық | 3100 м |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | термопластрезина |
| Мақсаты | для молодых побегов |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996169347 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

