
Бензинді шынжырлы ара DGS-5218, шинасы 45 см, 52 см3, 3,5 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, 72 буынды Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинді шынжырлы ара Denzel DGS-5218 ағаш материалдарын кесуге, бұтақтар мен бұтақтарды кесуге, отын дайындауға, ағаштарды құлатуға арналған. Шағын құрылыс немесе бау-бақша жұмыстары үшін пайдалы. Қуатты және үнемді 3.5 HP Garden Line сериялы қозғалтқыш өнімділік пен беріктікке кепілдік береді. Сыйымдылығы 550 мл резервуар толтырусыз ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тізбек жоғары жүктемелерге төтеп бере алатын легирленген болаттан жасалған. Кескіш буынның чиппер түрі қайрауды жеңілдетеді және лас ағашпен жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары: Қыс-жаз режимін ауыстырып-қосқыштың арқасында суық мезгілде де тиімді жұмыс істейді. Тұтқа сырғымайды және қолға ыңғайлы орналасады. Ал дірілге қарсы жүйе ұзақ уақыт бойы қолайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Қауіпсіз жұмыс - апаттық тежегіш операторды қорғай отырып, кері серпілу кезінде тізбекті автоматты түрде тоқтатады. Абайсызда іске қосуды блоктау мүмкіндігі операторды жарақаттанудан қорғайды. Материалдардың жоғары сапасы: хромдалған цилиндр, шыңдалған иінді білік, жеңіл поршень және Bosch оталдыру шамы араның қызмет ету мерзімін және жұмыс сапасын айтарлықтай арттырады. Сүзгіге және оталдыру шамына жылдам қол жеткізу техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Қайта пайдалануға болатын сүзгі тазалау арасындағы аралықты арттыруға мүмкіндік береді. Майды беру жұмыс жылдамдығы өзгерген кезде автоматты түрде реттеледі, бұл майды тұтынуды үнемдейді және жолақ пен шынжырдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Отынды қолмен айдауға арналған праймер араның ұзақ уақыт тұрып қалуынан кейін іске қосуды жеңілдетеді. Болаттан жасалған тісті қоршау жұмыс кезінде шынжырлы араны бекітуге көмектеседі. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.95 кг |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Denzel 95230 95233 95235.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 72 дана. |
| Қуат | 3.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 114 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996172606 |
- Бағасы: 51 040 ₸

