
Бензинді шынжырлы ара DGS-5820, шинасы 50 см, 58 см3, 4,1 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, 76 буынды Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинді шынжырлы ара Denzel DGS-5820 - бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған қуатты жартылай кәсіби құрал. Жұмсақ және қатты ағашпен оңай күреседі, қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Болат тісті қоршау араның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: "Қыс-жаз" режимінің қосқышы қозғалтқыштың төмен және жоғары температурада жұмыс істеу тиімділігін қамтамасыз етеді. Хромдалған цилиндр, шыңдалған болат иінді білік, Bosch оталдыру шамы және жеңіл поршень сенімділік пен жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Оператор қауіпсіздігінің жоғары деңгейі: кездейсоқ іске қосу құлпы, күшейтілген қалқан және ара кері серпілген кезде автоматты тізбекті тежегіш жарақат алу қаупін азайтады. Сүзгіге және оталдыру шамына жылдам қол жеткізу арқылы ыңғайлы техникалық қызмет көрсету. Дірілге қарсы жүйе ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді және қолды қорғайды. Жанармай айдайтын сорғы отын ауыстырылғаннан кейін немесе ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін араны суық күйде іске қосуға көмектеседі. Дензелдің Garden Line қозғалтқышы үнемді отын шығынын қамтамасыз етеді. Автоматты тізбекті майлау жүйесі майдың артық жұмсалуына және шынжыр мен штанганың тозуына жол бермейді. Ара жылдар бойы қызмет етеді, модельге 3 жыл кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 9.2 кг |
| Шинаның ұзындығы | 500 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Denzel 95230 95233 95235.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 76 дана. |
| Қуат | 4.1 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 58 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 114 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996172613 |
- Бағасы: 54 140 ₸

