
Бензинді шынжырлы ара ПЦБ-4540, шинасы 40 см, 45 см3, 2,9 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, Сибртехтің 64 буыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ПЦБ-4540 бензинді шынжырлы ара жеке пайдалануға арналған: ағаштарды кесу, бақшадағы бұтақтар мен түйіндерді кесу, жеке учаскені абаттандыру, жөндеу және құрылыс. Қуаты 2.9 а.к. қозғалтқыш және ұзындығы 40 см дөңгелек ағаштың әртүрлі түрлерін тиімді аралауды қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 6 кг шынжырлы арамен жұмыс істеуді жеңілдетеді, оның маневрлік қабілетін арттырады және пайдаланушының тірек-қимыл аппаратына түсетін жүктемені азайтады. Артықшылықтары: Дроссель тұтқасы қозғалтқыш іске қосылған кезде тізбектің айналуын болдырмайтын құлыптау кілтімен жабдықталған. Оператор құлыпты басқанша, тізбек айнала бастайды, себебі газ бітеліп қалған. Ауа сүзгісі қозғалтқышқа шаң мен үгінділердің түсуіне жол бермейді, оны зақымданудан сақтайды. Ластанған жағдайда сабынды сумен оңай жуылады. Шынжырлы тежегіш, егер араның кенеттен кері шегінуі орын алса және оператордың айналмалы бөлікке тиіп кету қаупі бар болса, жарақаттанудың алдын алады. Отынды айдауға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді. Бұл шынжырлы араның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Автоматты майлау жүйесінің арқасында қозғалтқыш айналымдарының жылдамдығына байланысты шинаға және шынжырға майдың қажетті мөлшері беріледі. Бұл жүріс бөліктерінің жоғары ресурсын сақтай отырып, кез келген тапсырмаларды тиімді орындауға мүмкіндік береді. Беріктігі жоғары болаттан жасалған тісті қоршау үлкен ағаштарды кесуді жеңілдетеді және құралдың кері қайтарылуын азайтады. Пайдаланушы шынжырлы араны қолында оңай ұстайды, мақсатына тезірек жетеді және дәлірек кесулер жасайды. Дірілге қарсы жүйе шынжырлы араның адам ағзасына әсерін азайтады, ұзақ уақыт жұмыс істегенде буындар мен қанайналым жүйесін қорғайды. Саусақ асты ойықтары бар ыңғайлы тұтқалар ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 535 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01537-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Сибртех 95202 95204 95206.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01537-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 64 дана. |
| Қуат | 2.9 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 108 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996170053 |
- Бағасы: 35 417 ₸

