
Бензинді шынжырлы ара ПЦБ-5245, шинасы 45 см, 52 см3, 3,4 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, Сибртехтің 72 буыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық типтегі Sibrtech PCB-5245 шынжырлы арасы, қуаты 3,4 а.к. жеке учаскелерді көркейтуге, ағаштарды кесуге, бөренелерді кесуге, отын дайындауға, бақшадағы екпелерді кесуге, бұтақтарды кесуге және т.б. Шинаның ұзындығы 45 см-ге дейін ұлғайтылды, бұл үлкен бұтақтармен және әртүрлі түрдегі ағаштармен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Шинаға арналған қаптама оның қауіпсіз сақталуын және тасымалдануын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Газ құлпы оператор оны басқанша тізбектің айналуына жол бермейді. Осылайша, шынжырлы араны іске қосу кезінде жарақат алу қаупі жойылады. Ауа сүзгісі шаңды, үгінділерді және басқа бөлшектерді ұстап, құралдың ішіне енуіне жол бермейді. Бұл қозғалтқышты ластанудан және сынудан қорғауға мүмкіндік береді. Шынжырлы тежегіш, егер араның кенеттен кері шегінуі орын алса және оператордың айналмалы бөлікке тиіп кету қаупі бар болса, жарақаттанудың алдын алады. Қозғалтқыш отынды айдауға арналған сорғының арқасында жылдамырақ іске қосылады. Оны бірнеше рет бассаңыз жеткілікті, құрал жұмысқа дайын болады. Автоматты майлау жүйесінің арқасында қозғалтқыш айналымдарының жылдамдығына байланысты шинаға және шынжырға майдың қажетті мөлшері беріледі. Бұл жүріс бөліктерінің жоғары ресурсын сақтай отырып, кез келген тапсырмаларды тиімді орындауға мүмкіндік береді. Болат тісті қоршау ағашты кесу алдында дәл кесуге қол жеткізуге көмектеседі және шынжырлы араның кері қайтарылуын азайтады, осылайша операторға оны ұстау оңайырақ болады. Қозғалтқышты толтыру үшін жанармай қоспасы қажет, ал оны дайындау үшін диспенсер кіреді. Сенімді ілінісу механизмі жоғары тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан сынықтар мен жарықтар қаупінсіз қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Корпустың бүйіріндегі реттеу бұрандасы шынжырды оңай және жылдам тартуға мүмкіндік береді. Дірілге қарсы технология оператордың буындары мен қан айналымы жүйесіне әсерін азайтады, бұл шынжырлы араны жиі пайдалану арқылы денсаулыққа қатысты проблемаларды болдырмайды. Эргономикалық тұтқалар шынжырлы араны ұстауды және пайдалануды жеңілдету үшін саусақ астындағы ойықтармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 535 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01537-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Сибртех 95202 95204 95207.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01537-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 72 дана. |
| Қуат | 3.4 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 108 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996170060 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

