
Бензинді шынжырлы ара ПЦБ-5850, шинасы 50 см, 58 см3, 4,0 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, Сибртехтің 76 буыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық шынжырлы ара Sibrtech PCB-5850 қуатты және үнемді 4 а.к. қозғалтқышпен жабдықталған. Шинаның ұзындығы 50 см, сондықтан құрал әртүрлі түрдегі ағаштарды кесуге, жылыту маусымына отын дайындауға, тәждерді кесуге, бұтақтарды кесуге және жеке учаскелердегі басқа да жұмыстарға жарамды. Сенімді ілінісу механизмінің арқасында шынжырлы ара баяу тозады, бұл жоғары жүктемемен жұмыс істеуге және мерзімінен бұрын бұзылудан қорықпауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Газ құлпы алдымен қозғалтқышты іске қосуға, содан кейін тізбектің айналуын белсендіруге мүмкіндік береді. Бұл шынжырлы араны қосқан кезде оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Шынжырлы тежегіш араның жұмысын тоқтатады және кенеттен кері шегіну кезінде өткір буындардың жанасуын болдырмайды. Осылайша, қауіпсіз пайдалануға кепілдік беріледі. Дірілге қарсы жүйе тербелістердің пайдаланушының буындары мен қан тамырларына зиянды әсерін азайтады және ұзақ уақыт бойы ыңғайлы және денсаулыққа зиянсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ауа сүзгісі жоңқалардың, үгінділердің және шаңның қозғалтқышқа жетуіне жол бермейді, олардың сақталуын қамтамасыз етеді. Автоматты майлау жүйесі қозғалтқыштың айналу жылдамдығына байланысты қажетті мөлшерде май береді. Осының арқасында шынжырдың шинаға үйкелісі азаяды және араның мерзімінен бұрын тозуына жол берілмейді. Праймер араны бірнеше рет басу арқылы ғана жылдам іске қосуға мүмкіндік береді. Корпустың алдыңғы жағындағы болат тісті қоршау ағашты аралау кезінде араның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Бұл қайтарымды азайтады, құралды көп күш жұмсамай ұстауға және тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Корпустың бүйіріндегі ыңғайлы бұранда кілтті пайдаланбай тізбекті жылдам және оңай реттеуге мүмкіндік береді. Тұтқалардың эргономикалық пішіні шынжырлы арамен ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 7 кг |
| Шинаның ұзындығы | 500 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 535 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.01537-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Сибртех 95202 95204 95208.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01537-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 76 дана. |
| Қуат | 4 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 58 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 108 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996170077 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

