
Бензинді шынжырлы ара DGS-4516, шинасы 40 см, 45 см3, 3 а.к., қадамы 3/8, ойығы 1,3 мм, 57 буынды Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық мақсаттағы Denzel DGS-4516 арасы дайын материалдарды аралауға, бұтақтар мен бұтақтарды кесуге жарамды. Ол ықшам болуымен ерекшеленеді, шинаның ұзындығы 40 см және салмағы 8,7 кг, оны тасымалдау мен сақтауды жеңілдетеді. Көлемі 45 см3 Garden Line қозғалтқышының жанармай шығыны аз, толық резервуар 1 сағат жұмыс істеуге жетеді. Жұмыс істеу оңай, кәсіби дағдыларды қажет етпейді. Артықшылықтары: Қатал ауа райы жағдайында жұмыс тиімділігі: режимдерді жаздан қысқа ауыстыру мүмкіндігі бар. Сүзгіге жылдам қол жеткізудің арқасында техникалық қызмет көрсету оңай. Ұзақ уақыт жұмыс істегенде дірілге қарсы жүйенің арқасында қолдар шаршамайды. Тұтқасы ыңғайлы және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Болат тісті қоршау араны мықтап бекіту арқылы қалың бөренелерді кесуді жеңілдетеді, операторға оны еш қиындықсыз ұстауға көмектеседі. Хромдалған цилиндр, шыңдалған иінді білік, жеңіл поршень және Bosch оталдыру шамы қозғалтқыштың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Праймер қозғалтқышты ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де оңай іске қосуға көмектеседі Шынжыр мен штанганың автоматты майлау жүйесі майдың берілуін жүктемеге байланысты реттейді, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ара жарақат алу қаупін азайтатын кездейсоқ іске қосуды блоктау мүмкіндігімен жабдықталған. Операторды қорғау үшін шынжырдың автоматты тежегіші қарастырылған – секірген кезде ол бірден тоқтап, жарақат алу мүмкіндігін айтарлықтай азайтады. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.7 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензопилы Denzel 95230 95233 95235.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.01540-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Шу деңгейі | 114 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996173825 |
- Бағасы: 50 320 ₸

