
УШМ арналған щетка, 115 мм, М14, "тәрелке", бұралған сым 0.5 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 115 мм, 0,5 мм бұралған сымы және М14 гайкасы бар Сибртех 746107 ММ ММ—ге арналған "табақ" щеткасы тегіс беттер мен бұрыштарды өңдеуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Тотты, ластануларды және ескі ЛБМ кетірумен күреседі. Щетка ҚМЖ білігіне қондырма ретінде орнатылады және 12500 айн/мин дейінгі жылдамдықта жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сым — щетка ұзаққа созылады. Ширатылған қыл — жабдық материалдың қалың қабатын алып тастауға мүмкіндік беретін беттерді өрескел (кедір-бұдыр) өңдеумен оңай күреседі. Әмбебаптылық — щеткамен кез келген қатты беттермен: металл, ағаш, пластмасса және т.б. жұмыс істеуге болады. Коррозияға төзімділік — корпустағы эмаль жабыны және қылшықтардағы майлы жабын щеткада тоттың пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 115 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | М14 |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | сүйкімді |
| Штрих-код | 4044996163901 |
- Бағасы: 1 538 ₸

