
УШМ арналған щетка, 115 мм, М14, "табақ", бұралған сым 0.3 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыңдығы 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 746127, M14, 115 мм ММ "Пластина" үшін щетка металл, ағаш және пластмасса беттерін тоттан, ескі бояулар мен лактардан тазарту үшін қолданылады. Ұшақтарды да, жету қиын жерлерді де тазартады, сондықтан күрделі пішіндегі бұйымдарды өңдеу үшін оңтайлы. Материалға кедір-бұдырлық пен күңгірттік беру үшін қолайлы. Қылқалам бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылады және 12500 айн/мин жылдамдыққа дейін айналуға төтеп бере алады, бұл жабдықтың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам жөндеу жұмыстарын жүргізу және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы. Артықшылықтары Қылшықтардың деформацияға төзімділігі — бұралған сым жүктемелер жойылғаннан кейін бастапқы пішінін алады. Коррозиядан қорғау — корпус эмальмен қапталған, ал қылшықтарға техникалық май жағылады. Саптаманы жылдам орнату және ауыстыру — щетка ММ білігіне М14 гайкасының көмегімен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 115 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | М14 |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996163918 |
- Бағасы: 1 398 ₸

