
УШМ арналған щетка, 150 мм, М14, "кесе", бұралған сым 0.5 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм, М14, 0,5 мм бұралған сымы бар Сибртех "Тостаған" 746297 щеткасы, ҰШМ-де жабдық ретінде қолданылады. Қылшықтар беттерді кедір-бұдыр (кедір-бұдыр) өңдеуге арналған. Бұйым ластануларды кетіруге, тоттың қалың қабатын, ЛБМ кетіруге, дәнекерленген жіктерді тазалауға жарамды. Ұсынылатын пайдалану жылдамдығы — 4500 айн/мин. Артықшылықтары Жоғары сапалы сымның арқасында жабдық ұзақ уақыт қызмет етеді. "Кесе" пішінінің арқасында саптаманың үлкен жанасу аймағы бар, сондықтан ол үлкен беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Әмбебап мақсаттағы щетканы кез келген қатты материалдарды өңдеу үшін пайдалануға болады: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Корпус эмальмен, ал қылшықтар маймен қапталған, соның арқасында щетка коррозияға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 153 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 153 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | М14 |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996163932 |
- Бағасы: 3 949 ₸

