
АЖМ арналған щетка, 100 мм, 22.2 мм қондырылған, тегіс, бұралған сым 0.3 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 746487 диаметрі 100 мм, қондырмасы 22,2 мм, бұралған сым қылшықтары бар жалпақ щетка қатты беттерді ластанудан, тоттан, бояу қалдықтарынан және басқа жабындардан жұмсақ тазалауға арналған. Қалыңдығы 0,3 мм сымнан жасалған қылшықтар материалдың жұқа қабатын біртіндеп алып тастайды. Қылқаламның тегіс пішіні оны ішкі бұрыштарды, ойықтарды, иілулерді және қол жетпейтін жерлерді өңдеуге арналған оңтайлы құралға айналдырады. Қылқалам материалдың құрылымын кедір-бұдырлауға немесе ерекшелеуге мүмкіндік береді. Саптама бұрыштық тегістеуіштің фланеціне орнатылады және жабдықты жиі ауыстыруды қажет етпейтін ұзақ мерзімді жұмыс үшін жарамды. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыста, өндіріс саласында, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Бұралған сымның арқасында қылшықтар пішінін жақсы сақтайды. Жоғары сапалы болаттан жасалған сым щетканың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Мырышпен қапталған корпус пен техникалық маймен қапталған қылшықтар коррозиядан қорғалған, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996163963 |
- Бағасы: 887 ₸

