
Металлға арналған кескіш шеңбер, 115 х 1,0 х 22,2 мм, 84%А+16%В Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 84%A+16%B 743097, 115 x 1,0 мм металл кескіш дөңгелегі 22,2 мм қону өлшемімен ҰШМ-ге орнатылады. Оның көмегімен көміртекті болаттарды құрғақ кесу жүзеге асырылады. Шеңбер жеке шеберлерге үйде немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы. Артықшылықтары 2 қабатты арматураланған тор жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, өйткені шеңбердің үзілуге төзімділігін арттырады. Беріктендіруші элементтері бар орташа қатты бакелитті байлам дөңгелектің жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігіне кепілдік береді. Қалыңдығы 1 мм шеңбер материалдарды оңай және ұқыпты кеседі, ақауларсыз тегіс кесуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.17898-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.17898-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қону | 22.2 мм |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Бренд елі | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | s |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Нысан | Шеңбер |
| Штрих-код | 4044996170671 |
- Бағасы: 107 ₸

