
Металлға арналған кескіш шеңбер, 180 х 2,5 х 22,2 мм, 84%А+16%В Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 84%A+16%B 743187, 180 x 2,5 мм металл кескіш дөңгелегі 22,2 мм қону өлшемімен ҰШМ-ге орнатылады. Оның көмегімен көміртекті болаттарды құрғақ кесу жүзеге асырылады. Шеңбер жеке шеберлерге үйде немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы. Артықшылықтары 2 қабатты арматураланған тор жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, өйткені шеңбердің үзілуге төзімділігін арттырады. Беріктендіруші элементтері бар орташа қатты бакелитті байлам дөңгелектің жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігіне кепілдік береді. Қалыңдығы 2,5 мм шеңбер баяу тозады, сондықтан қарқынды пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.17898-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.17898-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қону | 22.2 мм |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Бренд елі | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | s |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Нысан | Шеңбер |
| Штрих-код | 4044996170701 |
- Бағасы: 323 ₸

