
Бұрғыға арналған щетка, 75 мм, шпилькасы бар жалпақ, 0,5 мм Сибртех бұралған металл сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6 мм шпилькасы және 0,5 мм бұралған металл сым қылшықтары бар Sibrtech 744307, 75 мм бұрғылауға арналған жалпақ щетка қатты беттерді өрескел өңдеуді сәтті орындайды. Ластануды, тоттың қалың қабатын, ескі бояу мен лакты кетіреді, дәнекерленген жіктерді тиімді тазартады. Тегіс пішінінің арқасында щетка ойықтарды, ішкі бұрыштарды, өткір қисықтарды және жету қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы. Қылқаламның диаметрі 6 мм болатын иіндісі бар және бұрғы патронына орнатылады. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы — 12500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылысшыларға, автожөндеу шеберханаларына, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы. Артықшылықтары Қылшықтар сымнан бұралған шоқтар болып табылады, соның арқасында ол айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Сым саптаманың беріктігін қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тозуға төзімді болаттан жасалған. Тегіс пішінінің арқасында щетка жоғары жылдамдықта жұмыс істей алады, бұл өнімділіктің жоғарылауына байланысты. Корпус мырышпен қапталған, ал қылшықтар майлы қабықпен қапталған, бұл коррозияны болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Диаметрі | 75 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | бұрғы |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996163857 |
- Бағасы: 1 323 ₸

