
Бұрғыға арналған щетка, 50 мм, шпилькасы бар "кесе", 0,3 мм Сибртех бұралған сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 50 мм, шпилькасы 6 мм, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 744757 "кесе" бұрғы щеткасы айтарлықтай аумақты металл, ағаш және пластмасса беттерін жұмсақ өңдеуге арналған — кірді, бояу мен лак қалдықтарын кетіреді, кедір-бұдыр береді. немесе материалдың құрылымын ерекшелеу. Қылқалам шыныаяқ пішініне ие, бұл қылшықтардың өңделетін бетке жабысу аймағын арттырады. 6 мм шанағы бар саптама 4500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істеуді қолдайтын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Құралмен жұмыс істеу кезінде қорғаныс киімдері мен аяқ киімдерін, көзілдірікті, респираторды және құлаққапты пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам кәсіби салада және тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Қылшықтар жабдықтың беріктігін қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Бұрылған сым жүктемелерді алып тастағаннан кейін бастапқы пішінін алады, сондықтан қылшықтар қарқынды пайдалану кезінде деформацияланбайды. Корпусқа мырыш жабыны, ал қылшықтарға техникалық май жағылады, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Диаметрі | 50 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Қону | бұрғы |
| Бренд елі | Ресей |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996163864 |
- Бағасы: 481 ₸

