
АЖМ арналған аралау дискісі, "Мультирез", 125 мм, 22.2 мм Denzel қондыру
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel Мультирез 73398, 125 х 22,2 мм UHM үшін аралау дискісі ағашты, жұқа пластикті, гипсокартонды және газ силикатын жылдам кесуге мүмкіндік береді. Бұрыштық тегістеуіш машиналарға арналған жабдық болып табылады, бұл оны әмбебап етеді. Кәсіби шеберлерге де, үй шеберлеріне де пайдалы болады. Пайдалану алдында дискінің де, бұрыштық тегістеуіштің де нұсқауларын оқып шығу керек. Артықшылықтары Дискі YG8 жоғары қатты вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған арматураланған кескіш пластиналардың арқасында жоғары пайдалану мерзіміне ие. Кесетін тақталардың ерекше пішіні ағаштан және басқа материалдардан көлденең қима үлгілерін жасауға мүмкіндік береді. Ойластырылған геометрияның арқасында диск жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, материалдарды жұлқымай тез және тегіс кеседі. Төзімді корпус тіпті ауыр пайдалану кезінде де деформацияланбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 162 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.16185-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.16185-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 146 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Корпус материалы | steel 65MN |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | диск |
| Штрих-код | 4044996162768 |
- Бағасы: 3 124 ₸

