
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 1-10 мм, 170 дана, HSS, матрицалық металл қорапта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 723170 бұрғылар жинағы, 170 дана. болаттан жасалған HSS, металл корпусқа оралған диаметрі 1-10 мм металлға арналған жабдықты қамтиды. Тұрмыстағы жеке шеберлерге және құрылыс алаңындағы кәсіпқойларға қажет болады. Бұрғылардың қайрау бұрышы 118 градус, сондықтан олар қара металдарды, болатты, шойынды және қатты қоланы өңдеуге жарамды.Артықшылықтарыбарлық бұрғылар жоғары сапалы HSS жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Жұмыс жиектері 62-64 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олардың тозуға төзімділігі жоғары.Бұрғылар кезең-кезеңімен тегістеу процедурасынан өтті, соның арқасында олардың мәлімделген өлшемдерге сәйкестігі жоғары.Жабдық кері конустық болғандықтан пайдалану кезінде кептеліп қалмайды.Бұрғылардың беті жылтыратылған, бұл үйкелісті азайтады және шөгінділердің жақсартылған шығарылуын қамтамасыз етеді.Бұрғылар әмбебап цилиндрлік білікпен жабдықталған, сондықтан олар бұрғылардың кез келген түріне жарамды.Корпустағы таңбалау қажетті бұрғыны жылдам табуға мүмкіндік береді.Жинақ оңай тасымалдау және реттелген сақтау үшін тұтқасы бар металл қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 170 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Минималды диаметр | 1 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996172644 |
- Бағасы: 27 588 ₸

