
Тескіш 1.5 x 150 мм, CrV Matrix болаты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тескіш Matrix 18300, 1,5 х 150 мм, CrV болаты, слесарь және ағаш ұстасында, жөндеу жұмыстары кезінде қолданылады. Ол түйреуіштерді, тығындарды, тойтармаларды, шпилькаларды және басқа бекіткіштерді қағуға арналған. Артықшылықтары Тескіш бірнеше соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, өйткені хром-ванадий тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған. Жұмыс бөлігі қосымша шыңдалған және қаттылығы 45-52 HRC, сондықтан ол жоғары беріктікке ие және ұзақ уақыт тозбайды. Ұнтақты жабын құралды коррозиядан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Алтыбұрышты пішін ойықтың еңіс бетінен сырғып кетуіне және қолдан сырғып кетуіне жол бермейді. Тескіш ашық қызыл түспен жасалған, сондықтан көру мүмкіндігі шектеулі болса да жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Тескіштердің материалы | CrV болаты |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Штрих-код | 4044996171159 |
- Бағасы: 674 ₸

