
QUADRO бетон бұрғысы, 6 x 260 мм, SDS PLUS жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған бұрғы Gross QUADRO арт. 70777, 6 x 260 мм, SDS PLUS патронымен перфораторларға орнатылады. Ол кәсіби қолдануға арналған, жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және кірпішті, тасты, арматураланған бетонды бұрғылауға төтеп бере алады. Құрылыс, монтаждау/бөлшектеу, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Айқас кескіш пластина барлық бұрғылардың ішінде ең жоғары қызмет ету мерзімімен және қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді, ол қатты материалдармен жұмыс істегенде және арматураға соғылған кезде бұзылмайды. Кескіш пластина қаттылығы 80-90 HRC жоғары сапалы ВК8 болаттан жасалған, сондықтан тасты бұрғылауда да тиімді. Хром қосылған 40X легирленген аспаптық болаттан жасалған бұрғылаудың жұмыс бөлігі жоғары температураға және динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Неміс өндірушісінің әзірлемесі — қосымша спиралі бар жұмыс бөлігі арнайы ойық пішініне ие, соның арқасында шламды тиімді ағызуға және бұрғылауды қызып кетуден қорғауға қол жеткізіледі. Бұрғы Германияда жоғары технологиялық өндірісте жасалған, бұл сапа мен сенімділіктің кепілі болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 312 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Болат маркасы | 34CrNiMo6 / 42CrMo4 |
| Пластинаның материалы | С1 (евростандарт) |
| Бренд елі | Германия |
| Пластинаның түрі | четырехкромочная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996171562 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

