
93505, 935055, 93539 сүрткіштерге арналған 430 x 130 мм ауыстырылатын микроталшықты саптама, Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын микроталшықты саптама Elfe Light 935065, өлшемі 43 x 13 см, Elfe 935055 сүрткішімен бірге қолданылады. Оның көмегімен ылғалды тазалау әлдеқайда жеңіл, себебі ол кез келген еден жабындарынан: паркет, ламинат, кафель, линолеум және т.б. ластануларды тиімді жояды.Артықшылықтары Түк құрылымының арқасында саптама кез келген ластанумен тиімді күреседі.Микрофибра ылғалды жақсы сіңіреді, жолақтар, түктер және сызаттар қалдырмайды.Тез кептірілетін саптама күнделікті тазалауға ыңғайлы.Саптама бірнеше рет қолдануға арналған, себебі ол көп мөлшерде жууға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Саптама материалы | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №039 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№039.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 430 х 130 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800073105 |
- Бағасы: 714 ₸

