
Ауыстырылатын саптама "Chenille", 410 x 120 мм, сүрткіш үшін 93505, 935055, 93539, Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 41 x 12 см болатын Chenille Elfe Light 935075 ауыстырылатын саптама 935055 сүрткіште тазалау элементі ретінде пайдаланылады. Микрофибра суды жақсы сіңіреді және беттерді жылтыратады, бұл кез келген жабындарды: ламинат, плитка, линолеум және т.б. сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.Артықшылықтарыорнатқыш қайта пайдалануға арналған, себебі ол көп жууға оңай төтеп бере алады.Микрофибра беттерде жолақтар, сызаттар және түктер қалдырмайды.Саптама тез кебеді, сондықтан жиі қолдануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Саптама материалы | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №039 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№039.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 410 x 120 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800073112 |
- Бағасы: 910 ₸

