
Швабра, 120 см, пластикалық жиналмалы табаны бар, микроталшықты саптама, телескопиялық тұтқа, Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Телескопиялық тұтқасы, пластикалық жиналмалы табаны және микроталшықты саптамасы бар Elfe Light 935055 сүрткіш еден жабындарының кез келген түрі бар бөлмелерді ылғалды тазалау үшін қолданылады. Телескопиялық тұтқаның арқасында пайдаланушының бойы үшін 730-1200 мм диапазонында оңтайлы ұзындықты таңдауға болады. Жылжымалы айналмалы сүрткіш механизмі жету қиын жерлерде тазалауды жеңілдетеді.Артықшылықтарымикрофибрадан жасалған қондырма бетінде қалдық қалдырмайды, ылғалды жақсы сіңіреді және тез кебеді.Швабра плитка мен мәрмәр еденді, сондай-ақ паркет, линолеум және ламинатты тазалау үшін өте қолайлы.Болаттан жасалған тұтқа ауыр жұмысқа төтеп бере алады және ұзақ қызмет етуге арналған.Тұтқадағы жіптер мен жиналмалы табан шаю, жуу немесе ауыстыру үшін саптаманы жылдам алып тастауға мүмкіндік береді.Саптаманың ені 39 см пәтерді, жеке үйді, шағын кеңсені тазалауға өте ыңғайлы.Швабраның салмағы 248 г, сондықтан қолға көп күш түсірмейді.Тұтқадағы және жиналмалы табанындағы саңылау есебінен швабраны аспалы түрде немесе шелекте сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Түрі | Қалам |
| тұтқа түрі | телескопиялық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №039 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№039.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 730 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Саптаманың өлшемі | 430 х 130 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800073082 |
- Бағасы: 2 218 ₸

