
Шеге-сынық, резеңкеленген тұтқа, 300 x 22 x 14мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резеңкеленген тұтқасы бар Gross 25253, 300 x 22 x 14 мм сынық-шеге шегелерді алу үшін қолданылады және бөлшектеу жұмыстарында қолданылады. Екі жұмыс бөлігінің болуы құралды пайдалануды жеңілдетеді, ал сопақ корпус сынуға төзімділікті арттырады. Тырнақ сынықтары құрылысшыға, жөндеушіге, сондай-ақ шеберге пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жүктемелерге төзімді, себебі соғылған С45 орташа көміртекті болаттан жасалған. Жұмыс беттері 45-50 HRC дейін шыңдалған, бұл олардың мерзімінен бұрын тозуын болдырмайды және тырнақ сынықтарының сенімділігін арттырады. Тоттануға қарсы лак-бояу жабыны құралды коррозияның пайда болуынан қорғайды. Резеңкеленген корпус жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолында сырғып кетпейді. 544 г ықшам және жеңіл салмағы сынықтарды сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.544 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | шағын габаритті |
| Профиль түрі | овальный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164281 |
- Бағасы: 5 352 ₸

