
Жалпақ профильді, 380 x 35 x 8 мм брутто сынық-шегелеуші
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 25255, 380 x 35 x 8 мм жалпақ профильді тырнақ сынықтары - соғылған шегелерді алу үшін қолданылатын қолмен ұсталатын рычагты құрал. Тегіс профильдің арқасында құрал тіпті терең орнатылған бекіткіштерді де өңдей алады. Бұл құрылыс алаңында, ғимараттар мен үй-жайларды жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Тырнақ сынықтары соғылған С45 болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі жоғары және айтарлықтай күш жұмсап жұмыс істеуге жарамды. Қаттылығы 45-50 HRC жұмыс бөліктері беріктігімен және зақымдануға төзімділігімен ерекшеленеді. Корпус толығымен коррозияға қарсы қоспамен қапталған, сондықтан ол берік және тоттан қорықпайды. Салмағы 779 г жеңіл болғандықтан, құралды сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.779 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | шағын габаритті |
| Профиль түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164298 |
- Бағасы: 7 339 ₸

