
Шағын сынық-шегелеуші, 250 x 21 x 9 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Mini 25251, 250 x 21 x 9 мм сынық-шеге, тіпті терең ойықтары бар шегелерді де оңай алып тастауға мүмкіндік береді — құралдың жұмыс бөлігіндегі арнайы шығыңқы бөлік оларды өңдеуге көмектеседі. Тырнақ сынықтары құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ тұрмыстық мәселелерді шешуде пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал соғылған С45 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен сенімділікпен сипатталады. Жұмыс бөліктері 45-50 HRC қаттылығына дейін термиялық өңдеуден өтеді, сондықтан олардың тозуға төзімділігі жоғары. Корпус оны коррозиядан қорғайтын қорғаныш лак-бояу қоспасымен қапталған. Тегіс профильдің арқасында тырнақ сынықтарының салмағы небәрі 406 г, сондықтан оны тасымалдау оңай. 250 x 21 x 9 мм ықшам өлшемдерге байланысты құрал сақтау орнында көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.406 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | шағын габаритті |
| Профиль түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164274 |
- Бағасы: 6 483 ₸

