
Мотоблок DPT-270, 7 а.к., белдік ілінісу, ені 85 см, тереңдігі 35 см, фрезалар 3 х 4, ШОМ, берілістер 2В/1Н
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DPT-270 56402 жүретін трактор 15 акр немесе одан үлкен аумақтарға арналған. Қуаты 7 а.к. және өткір кескіштердің арқасында тың топырақты оңай жыртады, сазды топырақты өңдейді, тіпті тұтқыр топырақты өңдейді. 3 жұмыс жылдамдығы өсіру процесінде оңай ауысуды қамтамасыз етеді, ал салмағы 60 кг-нан асса, өңдеу тереңдігі 35 см-ге дейін жетеді.Модель әмбебап ілінісуімен ерекшеленеді, бұл нарықтағы кез келген дерлік қондырмаларды бекітуге мүмкіндік береді: аумақты тазалау, шөп шабу, отырғызу және жинау және т.б. Белсенді аспалы жабдықты бекіту үшін қуат алу шкиві қарастырылған.Артықшылықтары2 алға және бір артқа жылдамдық — техниканы әртүрлі топырақтарда қолдануға болады, ал жылдамдықты артқа жылжыту кез келген түрдегі топырақтан кескіштерді тез және оңай алуға мүмкіндік береді.Үнемділік — Long Life сериясындағы Denzel қозғалтқышы жанармайдың баяу жұмсалуымен ерекшеленеді — бензинді 3,5 сағатта 1 реттен асырмай құюға болады.Қозғалтқышты қорғау — LO-protection жүйесі май деңгейі рұқсат етілгеннен төмен болса, қозғалтқыштың қосылуына жол бермейді, бұл жүретін трактордың негізгі бөліктерін істен шығудан сақтайды.Жоғары сапалы шыңдалған болат кескіштер (24 дана) — олар қайрауды қажет етпейді, коррозияға қарсы бояумен қапталған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді.Жұмыстың жоғары ресурсы — иінді білік 45-50 HRS қаттылыққа дейін шыңдалған болаттан жасалған, таратқыш білік те жоғары сапалы, бұл іштен жанатын қозғалтқыштың сенімділігін арттырады және оның жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етеді.Сенімділік — редуктордың шойыннан жасалған корпусы жоғары беріктігімен ерекшеленеді, ілінісу иінтірегі металдан жасалған.Қауіпсіз жұмыс — қорғаныс жолағы қопсытылған топырақтың, тастардың және басқа заттардың операторға лақтырылуына жол бермейді.Реттеу саңылаулары бар ашқыш — өңдеудің қажетті тереңдігін таңдап, оны бүкіл аумақта ұстауға болады.Жеңіл басқару — айналымдар реттегіші мен тұтану қосқышы тұтқаларда орналасқан, бұл әртүрлі күрделіліктегі учаскелерде жылдамдықты жылдам өзгертуге мүмкіндік береді.Ыңғайлы жұмыс — тұтқалар бір-бірінен оңтайлы қашықтықта орналасқан, дірілді басатын резеңкеленген ұштары бар және жоғары беріктік үшін көлденең арқалықпен нығайтылған.Идеал тепе—теңдік - жүретін трактор зауытта орталықтандырылған, сондықтан оны жаңадан бастаған адам да басқара алады.Қозғалыс еркіндігі — үлкен пневматикалық дөңгелектер кіреді, тіпті тегіс емес жерде де жүретін тракторды дұрыс жерге тасымалдауға көмектеседі және зақымданудан қорықпайды.Ыңғайлы тасымалдау — корпустың алдыңғы жағындағы күшейтілген металл тұтқа жабдықты еш қиындықсыз жылжытуға мүмкіндік береді.3 жылға ұзартылған кепілдік — өндіруші растаған жүретін трактордың сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Мотоблок |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 62 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 790 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02107-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновые мотоблоктар Denzel 56401 56402 56403.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02107-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 580 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 790 х 580 х 700 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800074935 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

