
Мотоблок DPT-270X, 7 а.к., дискілі ілінісу, ені 90 см, тереңдігі 35 см, фреза 3 х 4, ПТО, беріліс қорабы 2В/1Н
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DPT-270X 56403 жүретін трактор 20 гектардан астам жер учаскелері үшін өте қолайлы. Қуатты қозғалтқыш Denzel сериясы Long Life 7 а.к. қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан ол кез келген тұтқырлықтағы топырақты, тіпті сазды топырақты да жеңе алады. 90 см жырту енінің арқасында егістік пен тың жерлерді қысқа мерзімде өңдеуге болады, ал салмағы 60 кг-нан асатын және берік ашқышы бар үлкен кескіштер өңдеу тереңдігін 35 см-ге дейін қамтамасыз етеді.Үш жылдамдықты беріліс қорабы жұмыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді. Жүретін трактор екі жылдамдықпен алға және бір жылдамдықпен артқа жұмыс істей алады. Бұл топырақ түріне бейімделуге, тар аумақта маневр жасауға және топырақ кескіштерін жерден оңай алуға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыкөп функциялы — жүретін тракторға қондырмалардың кез келген түрін дерлік қосуға болады — арба, тазалау машиналары, шөп шапқыш, қосымша кескіштер, отырғызғыштар және т.б.Үнемділік — Denzel Long Life қозғалтқышы резервуарды 3,5 сағатта 1 реттен артық емес толтыруға және жаңа отынды азырақ сатып алуға мүмкіндік береді.Қуатты көтеру білігі — жүретін тракторға тіпті белсенді қондырмаларды орнатуға болады және ол сайтта таптырмас көмекші болады.Сенімді бөлшектер — беріліс қорабының корпусы сынуға ұшырамайтын жоғары берікті шойыннан, өткір фрезалар қайрауды қажет етпейтін шыңдалған болаттан жасалған.Қозғалтқышты құрастырудың жоғары сапасы — қаттылығы 45-50 HR болат иінді білік және таратқыш білік иінді механизмнің сенімділігін айтарлықтай арттырады және қыста да тұрақты жұмысты қамтамасыз етеді.LO-protection қорғаныс жүйесі — картерде май таусылса, қозғалтқыш іске қосылмайды.Қауіпсіз жұмыс — оператордың қанат тәрізді жолағының арқасында айналмалы кескіштерден жер мен бөгде заттар секірмейді.Ыңғайлы басқару элементтері — қозғалтқыштың айналу жиілігін реттегіш және іске қосу түймесі оператордың алдында тұтқада көрсетіледі, сондықтан топырақтың түріне байланысты жер жырту режимін еңкеймей-ақ жылдам өзгертуге болады.Эргономика — тұтқалар металл штангамен нығайтылған, ал дірілді азайту үшін ұстау орнында резеңкеленген.Идеал тепе—теңдік - жүретін трактор орталықтандырылған, сондықтан оны басқару бір қарағанда көрінгеннен оңайырақ.Ыңғайлы сақтау — жүретін трактордың тұрақты орналасуы үшін жиналмалы аяқ қарастырылған.Жеңіл құю — жанармай багының үлкен аузы бар, ол оны толтыру уақытын қысқартады және бензиннің шашырауынан қорғайды.Ыңғайлы тасымалдау — күшейтілген бампер тұтқасы жүретін тракторды тасымалдауға ыңғайлы жылжытуға және тиеуге мүмкіндік береді.Өте жақсы өтімділік — диаметрі ұлғайтылған пневматикалық дөңгелектер маневрлікті қамтамасыз етеді, сондықтан жүретін тракторды жаңбырдан кейін тұтқыр жерде де қолдануға болады.3 жылға ұзартылған кепілдік — өндіруші растаған жүретін трактордың сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Мотоблок |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 67 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 790 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02107-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновые мотоблоки Denzel 56401 56402 56405.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02107-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 580 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 790 х 580 х 700 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800074942 |
- Бағасы: 229 690 ₸

