
Мотоблок DPT-170, 7 а.к., белдік ілінісу, ені 85 см, тереңдігі 35 см, фрезалар 3 х 3, ШОМ, берілістер 2В/1Н
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DPT-170 56401 жүретін трактор тың немесе сазды топырақты жырту үшін қолданылады, ылғалды топырақты қопсытады, тегіс бороздар жасайды. Қуаты 7 а.к. қозғалтқыш оған 15 акрдан астам аумақты өңдеуге мүмкіндік береді. Бір өтуде ені 85 см және тереңдігі 35 см-ге дейінгі аумақты өңдеп, құрғақ, дымқыл немесе тұтқыр топырақты оңай өңдеуге болады.3 жылдамдықта жұмыс істеу мүмкіндігі және әмбебап ілінісу әртүрлі қондырмалары бар жүретін тракторды тиімді пайдалануға мүмкіндік береді: қосымша кескіштер, шөп шабатын машиналар, тамыр дақылдарын қазуға арналған құралдар, қар тазалайтын жабдықтар, арбалар және т.б. Бұл құрылғыны мүмкіндіктерге бай етеді және пайдаланушының шығындарын айтарлықтай үнемдейді.Артықшылықтарыүш жылдамдықты беріліс қорабы (2 алға/1 артқа) — әртүрлі топырақтарда маневрлікке қол жеткізуді және топырақтан кескіштерді оңай алуды таңдауға болады.Үнемді Denzel Long Life сериялы қозғалтқыш — жанармай багын 3,5 сағатта 1 реттен жиі емес толтыруға тура келеді.Әмбебаптылық — қуатты көтеру шкиві арамшөптерді жоюға арналған тісті доңғалақтар сияқты белсенді қондырмаларды да қосуға мүмкіндік береді.Шыңдалған болаттан жасалған кескіштер — олар деформацияланбайды, топырақтың кез келген түріне жарамды және қайта қайрауды қажет етпейді.Сенімділік және тұрақты өнімділік — қаттылығы 45-50 HRS дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған болат иінді білік және жоғары сапалы таратқыш білік жүретін трактордың қызмет ету мерзімін арттырады.LO-protection жүйесі — қозғалтқыштың май деңгейі жеткіліксіз болған кезде іске қосылуын болдырмайды, бұл жүретін трактордың қызмет ету мерзімін ұзартуға және бұзылуларды болдырмауға көмектеседі.Қауіпсіздік — 2 қорғаныс қанаты пайдаланушыны ұшып бара жатқан топырақтан, тастардан және басқа заттардан қорғайды.Ашқышты биіктігі бойынша реттеу — топырақтың әрбір түрі үшін тұрақты өңдеу тереңдігіне қол жеткізу және жұмыс өнімділігін арттыру оңай.Ыңғайлы басқару — айналым реттегіші оператордың алдында тұтқаға орнатылады, бұл топырақ түріне қарай жұмыс қарқынын жылдам өзгертуге мүмкіндік береді.Эргономика — тұтқалар бір-бірінен ыңғайлы қашықтықта орналасқан, қосымша көлденең арқалықпен нығайтылған және дірілді азайту үшін резеңкеленген.Мінсіз тепе—теңдік - салмағы 50 кг-нан асатынына қарамастан, жүретін тракторды басқару оңай, себебі ол зауытта орталықтандырылған.Жеңіл қозғалыс — диаметрі 47 см пневматикалық дөңгелектер тамаша өткізгіштікті қамтамасыз етеді.Металл жүретін трактордың тұтқасы, мысалы, көлікке тиеу үшін көтеруге ыңғайлы.3 жылға ұзартылған кепілдік — өндіруші растаған жүретін трактордың сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Мотоблок |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 53 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 790 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02107-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновые мотоблоктар Denzel 56401 56402 56403.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02107-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 580 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 790 х 580 х 700 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800074928 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

