
Темір ұстасы, бір мүйізді, 450 гр. Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г және жұмыс алаңының өлшемі 60 х 35 мм болатын Sibrtech 18680 бір мүйізді ұста анвилі ұсақ дайындамаларды соғуға және пішіндеуге арналған. Механикалық зақымға төзімді NT150 шойынынан жасалған, сондықтан бірнеше соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Слесарлық шеберханаларда қолданылады, үйде немесе гаражда да пайдалы. Артықшылықтары Бұйымның корпусына оны коррозиядан қорғайтын жабын жағылған. Анвилдің астыңғы жағында негізге бекітуге арналған 4 тесік бар, бұл жұмыс кезінде жылжуды болдырмайды. Анвилдің бүйір бөлігінде мүйіз бар, соның арқасында дайындамалардың қисықтарын қалыптастыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Биіктігі | 57 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Материал | Шойын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172125 |
- Бағасы: 1 951 ₸

