
Таңбалар штамптау, соқпалы, цифрлық, 3 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18840, 3 мм штамптау таңбалары металдан және басқа материалдардан жасалған бұйымдарға соққы беру әдісімен цифрлық таңбалауды қолдану үшін қолданылады. Олар сандық басқарылатын станоктарда өңделеді, сондықтан алынған цифрлардың дәлдігі мен жоғары оқылымдылығымен ерекшеленеді. Артықшылықтары Жоғары ресурс және деформацияға төзімділік — таңбалар аспаптық орташа көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөліктері шыңдалған. Тотыққан жабын — бұйымдар коррозиядан сенімді қорғалған. Жинақтағы пластик қорап — таңбаларды бірге сақтауға және қажет болған жағдайда өзіңізбен бірге алуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.161 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Материал | Аспаптық болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172132 |
- Бағасы: 1 330 ₸

