
Телескопиялық қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, айналмалы бас, 690-910 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрылмалы басы бар Stels 55307 қырғышы бар телескопиялық қар тазалағыш щетка ұзындығын 690 мм-ден 910 мм-ге дейін өзгертуге қабілетті, бұл көліктің капоты мен шатырын тазалауды жеңілдетеді. Ұштары үлпілдеген қалың қылшықтар шанақтың бетін сызатпайды. Қылқалам автокөлік иелеріне арналған.Артықшылықтарыщетканың орамы беріктігімен сипатталады, өйткені ол алюминий қорытпасынан жасалған.Автокөлік щеткасы аязға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Айналмалы бас щетка-қырғыштың мүмкіндіктерін кеңейтеді.Төзімді синтетикалық материалдан жасалған қылшықтар тозуға төзімді, бұл щетканың жұмыс істеу мерзімін арттырады.Ені 105 мм қырғыш тістермен жабдықталған, соның арқасында мұздың қалың қабатын да ұсақтап, тез кетіреді.Тұтқада пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз ететін жұмсақ төсем бар.Қырғышта ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | аязға төзімді пластик |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172392 |
- Бағасы: 2 698 ₸

