
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш қайтымды, 510 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 55282 мм Stels 510 қырғышы бар екі жақты қар тазалағыш щетка автокөлік жүргізушілері үшін пайдалы. Бұл қар басқан көлікті тазалауға арналған ең қолайлы құрал. Қайтымды қылшықтардың арқасында оның корпусын ғана емес, айналарын да тазалау ыңғайлы.Артықшылықтарыавтомобильді щетка-қырғыш төмен температураның әсерінен бұзылмайды, өйткені ол аязға төзімді пластиктен жасалған.Қылқалам жұмсақ қылшықтардың арқасында шанақтың лак-бояу жабынын сызатпайды.Қырғыш әйнекті мұздан тез тазартады, себебі оның ені 95 мм.Тұтқасы өте берік, себебі ол алюминий қорытпасынан жасалған.Автокөлік щеткасын қолғапсыз пайдалану ыңғайлы, себебі оның тұтқасында жұмсақ төсем бар.Автокөлікті тазалауға көп уақыт кетсе, қол шаршамайды, өйткені қырғышы бар щетканың салмағы небәрі 270 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | аязға төзімді пластик |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172446 |
- Бағасы: 1 696 ₸

