
Қырғышы бар қарға арналған сыпырғыш щетка, айналмалы басы, 510 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 55305 мм, айналмалы басы бар Stels 510 қырғышы бар қарға арналған сыпырғыш щетка қар жауғаннан кейін көлікті тазалауға қызмет етеді. Оның қылшықтары ұштарында үлпілдек болғандықтан, ол шанақтың бетін сызатпайды. Щетка-қырғыш автокөлік әуесқойлары үшін пайдалы.Артықшылығытор төмен температураға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Автокөлік щеткасының басы айналады, бұл тар және жету қиын жерлерді тазалауды жеңілдетеді.Қылшықтар берік синтетикалық материалдан жасалған, сондықтан тозуға төзімді.Ені 95 мм қырғыш әйнектегі мұзды тез кетіреді.Сыпырғыш щетканың тұтқасы болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады.Тұтқада жұмсақ төсем бар, сондықтан щетканы қолыңызда ұстауға ыңғайлы.Қырғыштағы тесіктің арқасында щетканы сақтау үшін іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | аязға төзімді пластик |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172439 |
- Бағасы: 2 317 ₸

