
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, трансформатор Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформаторы бар Stels 55314 қар тазалағыш щеткасы көлікті қар шөгінділері мен мұздан тазарту үшін қолданылады. Алынбалы шөмішпен және тұтқамен жабдықталған және қажет болған жағдайда күрекке оңай ауыстырылады. Ұштарында үлпілдеген қылшықтар шанақтың бетін сызатпайды. Қылқалам автокөлік иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарықырғыштың ені 225 мм, бұл әйнектерді мұздан тез тазартуға мүмкіндік береді.Қылшықтар тозуға төзімді синтетикалық материалдан жасалған, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Тұтқа алюминий қорытпасынан жасалған, бұл құралға беріктік береді.Қырғыш щетканың жұмыс бөліктері аязға төзімді пластиктен жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Тұтқада жұмсақ төсем бар, сондықтан оны қолыңызда ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 930 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.01 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | аязға төзімді пластик |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172422 |
- Бағасы: 7 561 ₸

