
Телескопиялық қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш, 770-990 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығын 770-тен 990 мм-ге дейін ұзартуға болатын Stels 55306 қырғышы бар телескопиялық қар тазалағыш щетка көлікті қар мен мұздан тез тазартуға көмектеседі. Жылжымалы тұтқа сорғыш пен шатырды тазалауды жеңілдетеді. Қылқалам автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылығытор тор аязға төзімді пластиктен жасалған және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған.Қырғыштың мұзды ұсақтауға арналған тістері бар, сондықтан ол тіпті қалың мұз қабатымен де сәтті күреседі.Арматураланған тұтқа алюминий қорытпасынан жасалған, бұл оның беріктігіне байланысты.Қырғыш щетканың ұштарында үлпілдеген тығыз қылшықтары бар, сондықтан шанақтың бетін сызатпай, қар қабатын тиімді кетіреді.Тұтқадағы жұмсақ төсем автокөлік щеткасын қолғапсыз ұстауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | аязға төзімді пластик |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996172408 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

