
Бақшаға арналған құралдар жинағы, резеңкеленген эргономикалық тұтқалар, 3 дана, Era, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad ERA 62903 жинағы резеңкеленген эргономикалық тұтқалары бар 3 бау—бақша құралынан тұрады - аралас кетмен, қалақ және кескіш. Олар қазуға, арамшөптерді жоюға, топырақты қопсытуға, шұңқырлар мен бороздаларды дайындауға, сондай-ақ жұқа тірі өсінділерді, бұтақтарды және сабақтарды кесуге мүмкіндік береді. Шөміш пен кетмен орташа көміртекті болаттан жасалған және балғамен эмальданған, сондықтан олар берік, коррозияға төзімді және берік. Секреторлар тұтас құйылған алюминий конструкциясына ие және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Жинақ бау-бақша жұмыстарына арналған. Артықшылықтары Кетменнің тар және жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдететін біріктірілген жұмыс бөлігі бар. Кетпеннің тұтас құбырлы төсемі жүктемелерге төзімді, сондықтан ол өте сенімді. Кескіш пышағында оны коррозиядан қорғайтын және кесуді жеңілдететін тефлон жабыны бар. Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу бұрандасы арқылы өзгертуге болады, бұл кескіштерді пайдалануды жеңілдетеді және жұмыс сапасын арттырады. Кескіштердің тұтқалары олардың кездейсоқ ашылуына жол бермеу үшін құлыппен жұмыс істемейтін күйде ұсталады. Эргономикалық резеңкеленген тұтқалар құралдарды пайдалану ыңғайлылығын арттыра отырып, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Шөміш пен ілмектердің тұтқаларындағы саңылаулар оңай сақтау үшін оларды іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Era |
| Жиынтықтың құрамы | кетпен - 1 дана, қалақ - 1 дана, түзу кескіш кескіш - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996168593 |
- Бағасы: 6 029 ₸

