
Бақшаға арналған құралдар жинағы, тұтас құйылған алюминий, 3 дана, Люкс, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 62902 бау—бақша құралдарының жинағы 3 бөліктен тұрады, алюминий тұтас құйылған корпусы бар - жыртқышжәне 2 шөміш. Тар және кең қалақшалар топырақты қазумен, өсімдіктерді отырғызуға арналған ойықтар мен ойықтарды қалыптастырумен сәтті күреседі. Сүйір тістері бар жыртқышжер топырағын жоғары сапалы аэрациялайды, өйткені ол топырақ түйіршіктерін оңай сындырып, топыраққа енеді. Құралдар коррозияға төзімді алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Жинақ гүлзарлардағы, төсектердегі, жылыжайлардағы және жылыжайлардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Тұтас құйылған конструкция және жұмыс бөліктерінің қалыңдатылған қабырғалары құралдардың сенімділігін қамтамасыз етеді. Тар шөміштің қалақшасына салынған өлшеу шкаласы оның топыраққа түсу тереңдігін бақылауды жеңілдетеді. Термопластикалық резеңкемен қапталған эргономикалық тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді және жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Аспалы саңылаулар құралдарды сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | алюминий қорытпасы, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Luxe |
| Жиынтықтың құрамы | кең қонатын қалақ - 1 дана, тар қонатын қалақ - 1 дана, үш тісті жыртқыш1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996168586 |
- Бағасы: 7 220 ₸

