
Кескіштері бар бау-бақша құралдарының жинағы, тұтас құйылған алюминий, 3 дана, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 62901 алюминийден жасалған тұтас құйылған бау—бақша құралдарының жинағы 3 бөліктен тұрады - шөміш, жыртқышжәне кескіш. Олар топырақты қазу, толтыру, қопсыту, тірі бұтақтар мен сабақтарды кесу үшін қолданылады. Шөміш пен жыртқыштың жұмыс бөліктері алюминий қорытпасынан жасалған және коррозияға ұшырамайды, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жинақ саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Шөміштің жұмыс бөлігінде топыраққа түсу тереңдігін бақылауға мүмкіндік беретін өлшеу шкаласы бар. Жыртқыштың тістерінің ұштары сүйір болады, бұл олардың жерге енуін жеңілдетеді. Шөміш пен жыртқыштың тұтас құйылған конструкциясы және механикалық кернеулерге төзімділігін қамтамасыз ететін жұмыс бөліктерінің материалының қалыңдығы ұлғайтылған. Кесу қайшыларының жүзі оны коррозиядан қорғау және кесуді жеңілдету үшін тефлон жабынымен қапталған. Кескіштердің тұтқалары арасында амортизатор орнатылған, соның арқасында олар қысылған кезде сынбайды. Кескіштердің астыңғы тұтқасында саусақ асты ойығы бар, ол сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және жұмысты жеңілдетеді. Арнайы бекіткіш пышақтарды жабық күйде ұстайды, бұл олардың қажетсіз ашылуына жол бермейді. Секаторлардың конструкциясы пышақтардың жабылу тығыздығын реттейтін бұранданы қамтамасыз етеді. Секаторлар бірлескен механизммен жабдықталған, ол кесу күшін 15%-ға арттырады және пайдаланушының күш-жігерін үнемдейді. Талшықты шыныдан жасалған тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, сондықтан жинақ ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұтқалардағы резеңке кірістірулер құралдардың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді, жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқаларда құралдарды сақтауға арналған саңылаулар бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | алюминий қорытпасы, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Luxe |
| Жиынтықтың құрамы | рыхлитель трехзубый - 1 шт., совок посадочный узкий - 1 шт., секатор прямого реза - 1 шт. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996168579 |
- Бағасы: 6 503 ₸

